ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12769109
nr 1276 9109
1800-tal, ca 80x73cm, nyckel
Kondition: skador, sprickor, slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:13:13
23/9 16:47:14